Ihrisko

Aktuálne:

Informácie o aktuálnom stave na školskom ihrisku na stránke Nadácie Novohradská.

GJH ihrisko podporili:

Sedem slajdov o stave ihriska, zbierke, plánoch, pomoci (pdf prezentácia)


Často kladené otázky (.pdf)

Prečo to nezaplatí mesto? Prečo prispieť práve teraz? Kedy bude ihrisko použiteľné? Kam presne pôjdu peniaze? Budú peniaze na údržbu? Bude tam aj plot? Bude tam aj parkovisko? Kto bude majiteľom?


Dňa 5. novembra 2015 sme začali zbierku peňazí na rekonštrukciu ihriska, ktoré dlhodobo chátra kvôli sporom o vlastníctvo pozemku. Prekonali sme už dva míľniky – máme peniaze na architekta, stavebné povolenie a prípravné práce na ihrisku. Ihrisková komisia z predložených architektonických ponúk výberovým procesom vybrala ateliér renomovaného architekta pána ing. arch. Petra Moravčíka (PMarchitekti). Nadácia s ním podpísala zmluvu o dielo. Ďakujeme všetkým doterajším darcom – rodičom, absolventom a firmám.

Ešte stále sme však na začiatku, a preto Vás prosíme o peňažný príspevok, aby sme mohli v máji vybrať stavebnú firmu a v lete sa pustiť do stavby. Škola nemôže do úpravy dvora investovať zo svojho rozpočtu žiadne peniaze. Zatiaľ sa podarilo získať dvoch firemných sponzorov a my dúfame, že sa nám podarí získať aj ďalších. ak máte firmu, ktorá sa môže stať sponzorom, veľmi to uvítame. Veríme ale, že najviac to leží na srdci Vám, rodičom našich detí, a preto – Pomôžte!

Náklady na projekt a prvú etapu rekonštrukcie (atletická dráha, multifunkčné ihrisko a doskočisko) budú podľa predbežného prieskumu trhu cca 196000 €. Peniaze môžete venovať cez internetovú pokladničku na stránke školy (www.gjh.sk/nadacia). Na tejto stránke máte možnosť priamo prispieť na rekonštrukciu dvora bezhotovostným prevodom sumy, ktorej výšku si sami zvolíte. Vopred Vám ďakujeme za akýkoľvek finančný dar, účelovo viazaný na rekonštrukciu školského dvora.

RNDr. František Kosper, správca Nadácie Novohradská
Mgr. Renáta Karácsonyová, riaditeľka Spojenej školy Novohradská
Štefan Dobák, vedúci ihriskovej komisie, člen Správnej rady Nadácie Novohradská
RNDr. Zuzana Munková, členka Správnej rady Nadácie Novohradská

Kalendár udalostí

Kontakt

Spojená škola

Novohradská 3, 821 09 Bratislava

Tel: 02/210 28 300 (recepcia - spojovateľ)
Tel: 02/210 28 301 (riaditeľka)
Tel: 02/210 28 324 (jedáleň)
Tel: 02/210 28 XXX (kabinety cez priame klapky)
E-mail: riaditel@gjh.sk

» Zobraziť podrobnejšie kontakty

» Ako sa k nám dostať?